KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 4493039
nr 449 3039
Akvareller
1 par, 1700-1800-tal, poträtt med interiör från Stjernsund, originalramar, proviens: Stjernsund bruk, Dalarna
Utrop:
300 kr
Såld:
26.200 kr
måndag 29 januari 2007
5.000 kr
350 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.800 kr
2.500 kr
3.000 kr
6.400 kr
13.500 kr
7.600 kr
8.100 kr
9.100 kr
9.600 kr
10.400 kr
12.000 kr
12.400 kr
6
14.500 kr
7
15.500 kr
6
15.500 kr
6
16.500 kr
7
25.600 kr
6
17.500 kr
6
18.000 kr
6
19.500 kr
6
20.100 kr
6
21.500 kr
6
25.000 kr
6
ledande budet*